Épületenergetikai és Épületgépészeti Tanszék
K épület 2. emelet 31.

magyar
Dr. Magyar Zoltán tanszékvezető,
egyetemi docens,
Telefon: 463-3646
Email: magyar@egt.bme.hu


kontra
Dr. Kontra Jenő egyetemi tanár,
tanszékvezetőh.
Telefon: 463-2158
Email: kontra@egt.bme.hu


Dr. Braxatoris Ákos
ny. c. egyetemi docens
Telefon: 463-4127
Email: braxa@egt.bme.hu


Egri István
ny. tanszéki mérnök
Telefon: 463-1768
Email: egri@lab.egt.bme.hu


filetoth-sq
Dr. Filetóth Levente
egyetemi docens
Telefon: 463-1399
Filetoth-egt-email


Gyurcsovics Lajos
mérnök-tanár
Telefon: 463-1398
Email: gyurcsovics@egt.bme.hu


harmathy
Dr. Harmathy Norbert
adjunktus
Telefon: 463-1768
Email: harmathy@egt.bme.hu


mester
Horváthné Mester Éva
műszaki ügyintéző
Telefon: 463-1331
Email: emester@egt.bme.hu


Dr. Habil. Majoros András
ny. egyetemi tanár, professzor emeritus
Telefon: 463-2158
Email: majoros@egt.bme.hu


Móricz István
ny. c. egyetemi docens
Telefon: 463-4127
Email: imor@egt.bme.hu


Dr. Palócz Miklós
ny. c. egyetemi docens
Telefon: 463-4127
Email: palocz@egt.bme.hu


Szabó Gergely Dávid
mérnök-tanár
Telefon: 463-1399
Email: szabo@egt.bme.hu


Szabó-Jilek Ivánné
könyvtáros
Telefon: 463-1331
Email: judit@egt.bme.hu


Szabó Józsefné
technikai személyzet
Telefon: 463-1331


Szikra Csaba
tudományos munkatárs
Telefon: 463-2158
Email: szikra@egt.bme.hu


Tyukász Tiborné
gazdasági ügyintéző
Telefon: 463-1331
Email: ildiko@egt.bme.hu


Dr. Várfalvi János
ny. egyetemi docens
Telefon: 463-1768
Email: varfalvi@lab.egt.bme.hu


Viczai János
mérnök-tanár
Telefon: 463-1398
Email: viczai@egt.bme.hu


Hőfizikai laboratórium
K épület 3. emelet 95.

Orbán Tamás
tanszéki mérnök
Telefon: 463-1651
Email: orban@lab.egt.bme.hu


Külsős oktatók és konzulensek

Fischer György
okl. gépészmérnök, vezető tervező, igazságügyi szakértő
épületgépész konzulens


konczgyorgy
Koncz György
okl.gépészmérnök
épületgépész konzulens


Némethné Vidovszky Ágnes dr.
egyetemi adjunktus
elektromos konzulens


Sárvári Zoltán
címzetes egyetemi docens, okl. gépészmérnök, vezető tervező
épületgépész konzulens
sarvaryzoltan-email


Dr. Vetési Emil
okl. villamosmérnök, okl. gazdasági mérnök, c. egy. doc.
elektromos konzulens


Doktoranduszok

BelafiZsofi
Bélafi Zsófi
okl. építészmérnök
Telefon: 463-2158
Email: belafi@egt.bme.hu


atolzseig
Nádasi-Antal Zsuzsa
okl. építészmérnök
Telefon: 463-1331
Email: antal@egt.bme.hu